Sodyba „Gulbių slėnis“

Gulbių slėnis – tai sodyba, esanti tarp dviejų Zarasų ir Rokiškio rajonų. Nuo mūsų iki

Gulbių slėnis – tai sodyba, esanti tarp dviejų Zarasų ir Rokiškio rajonų. Nuo mūsų iki Rokiškio 35 km, iki Zarasų – 25 km.

Tai jauki vieta įvairioms šventėms ir renginiams ruošti. Galime priimti iki 40 svečių.

Atvykę svečiai iš karto paklius į pušyno prieglobstį. Aplink sodybą daug vandens telkinių: čia suteka dvi upės, yra didelis tvenkinys, netoliese ežeras. Sodyba yra vienkiemis, tad jokie pašaliniai žmonės netrukdys Jūsų ramybės.

Prie sodybos labai patogu privažiuoti – atvykę lengvai rasite vietos pasistatyti savo automobilius, autobusus, limuzinus.

Sodyboje yra pagrindinis švenčių pastatas, kuriame gali švęsti apie 40 asmenų. Antrame aukšte yra įrengtos miegamosios patalpos 14-ai asmenų (viso miegamų vietų iki 35 žmonių). Prie pokylių salės yra terasa, kurioje galima šokti ir rengti šventes lauke. Kitas pastatas: tai – pavesinė su miegamu antru aukštu. Pavesinės pirmame aukšte yra bilijardo stalas. Netoliese yra įrengta laužavietė, kurioje galima gamintis maistą ir leisti romantiškus vakarus prie laužo šviesos.

Paėjus keliolika metrų atsidursite prie pirties, kurioje galima ne tik pasikaitinti, bet ir pasinaudoti netoli esančio kubilo su vandens masažu malonumais.

Sodybos teritorijoje galimos įvairios sporto pramogos: krepšinis vaikams ir suaugusiems, mini futbolas, tinklinio aikštelė, atrakcionų aikštelė svečių mažyliams. Galime pasiūlyti stacionarų židinį maisto gamybai, taip pat mobilią šašlykinę. Sodyboje veikia 3 vidaus WC ir vienas lauko. Šeimininkai jau 20 metų specializuojasi vestuvių srityje, tad visi jūsų pageidavimai bus lengvai suprantami ir noriai vykdomi. Esant poreikiui teikiamos vestuvių muzikanto paslaugos. Rezervuoti sodybą šventėms prašytume kuo anksčiau, kadangi lengviau pataikysite į šiltųjų savaitgalių laikotarpį.

Mes jūsų lauksime balandžio lapkričio mėnesiais. Šventėms, darbo dienomis ir penktadieniais suteiksime nuolaidas.

Laukiame jūsų sodyboje „Gulbių slėnis“ !!!


Nuomojami objektai, vietų skaičius


Kaina

Visos sodybos kaina darbo dienomis: sutartinė

Visos sodybos kaina savaitgaliais: sutartinė


Vieta, adresas

Adresas: Ąžuolo g. 9, Bradesių k., Kriaunų sen. Rokiškio r.


Kontaktai

Vardas/Įmonės pavadinimas: Aidas Žemaitis

Telefonas: +370 616 44 372

Facebook: https://www.facebook.com/sodybagulbiuslenis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *